۰

استخدامی مجتمع جهان فولاد سیرجان

 اخبار استخدامی دیگر موارد

استخدامی مجتمع جهان فولاد سیرجان

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در شهرهای بردسیر و سیرجان استخدام میکند .

پایان مهلت ثبت نام :

1394/2/27

تاریخچه

این شرکت ابتدا در سال 1388 توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان که از شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران است تشکیل شد و پس از تغییراتی در سهامداران در حال حاضر 51 درصد سهام آن متعلق به گل‌گهر و 49 درصد متعلق به توسعه و آبادانی استان کرمان است. سرمایه ثبتی این شرکت 960 میلیارد ریال است که توسط سهامداران تأمین شده و این اولین سرمایه‌گذاری بزرگ صندوق بازنشستگی مس در شهرستان سیرجان در عمر 30 ساله خود می‌باشد. در خصوص تأمین سرمایه احداث پروژه کارخانه احیاء هم50 درصدآن توسط سهام‌داران و 50 درصد بقیه توسط بانک تجارت در قالب وام تأمین شده و برای تأمین سرمایه مورد نیاز کارخانه ذوب مجوز استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی اخذ شده است.

این شرکت در برنامه‌های خود احداث 5 کارخانه را در دستور کار خود دارد. دو کارخانه احیاء یک میلیون تنی، دو کارخانه ذوب و تولید شمش فولادی با ظرفیت هر کدام یک میلیون تن در سال و یک کارخانه نورد و تولید محصولات طویل فولادی به ظرفیت یک میلیون تن. کارخانه ذوب فولاد که خبر آغاز عملیات آن در بالا آمد یکی از همان 5 کارخانه ای است که مدیر عامل وعده شروع عملیات آن را در آغاز سال 92 داده بود.در حال حاضر کارخانه احیاء شماره یک با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 در صد در بخش مهندسی و 75 درصد در بخش‌های تدارکات داخلی و خارجی و85 درصد در بخش سیویل سازه در حال اجرا ست که طبق برنامه زمان‌بندی شده بایستی تا پایان امسال به تولید برسد.

                                  جهت ورود به آگهی استخدامی کلیک کنید . 

منبعمنابع : sjfco.ir - karasa.ir

برچسبنکات کلیدی : استخدام - کاریابی-استخدامی مواد - متالورژی - استخدام دیپلم مواد-استخدام کاردانی مواد-استخدامی کارشناسی مواد - استخدامی فولاد-فولاد سیرجان-استخدام

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

ابزار وبمستر